Złoty Medal MTP

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to strategia promocji, która zaczyna się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Siła konkursu o Złoty Medal MTP oraz towarzyszącego mu od 2012 roku plebiscytu Złoty Medal – Wybór Konsumentów rośnie z roku na rok. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które będą eksponatami na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym i mogą być wzorem dla innych.

Złoty Medal MTP jest rozpoznawalną marką. Laureaci dumnie prezentują tę prestiżową nagrodę zdobytą na Międzynarodowych Targach Poznańskich, nie tylko w gablotach, lecz posługują się tym motywem na szerszą skalę. Zdobycie najważniejszej nagrody poznańskich targów to okazja by promować innowacyjne produkty i laureaci chętnie z tej możliwości korzystają

Rocznie do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich zgłaszanych jest blisko 500 produktów. Tylko w samym 2018 roku napłynęło 389 zgłoszeń, z czego jury przyznało 311 Złotych Medali. Od 2010 roku do konkursu zgłoszono 3100 innowacyjnych produktów.

Zgłoszone produkty oceniane są dwuetapowo:

ZŁOTY MEDAL - NAGRODA EKSPERTÓW

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

thumbnail_zm_2019.png

ZŁOTY MEDAL - WYBÓR KONSUMENTÓW

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów. Głosowania prowadzone są na stronie www.zlotymedal.mtp.pl oraz za pomocą interaktywnych ekranów dotykowych w specjalnie stworzonej przestrzeni Strefie Mistrzów. Strefa zlokalizowana jest w pasażu przy pawilonie 7A. Tytuł "Złoty Medal - Wybór Konsumentów" jest przyznawany zwycięzcy miesiąc po zakończeniu imprezy targowej, po wcześniejszym podsumowaniu wyników głosowania.

thumbnail_zm_wk_2019.png

 

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna