O konkursie

zloty_medal_targow_stone_artykul.jpg

Zapraszamy do udziału w Konkursie o najbardziej prestiżowe wyróżnienie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Złoty Medal MTP, przyznawany najlepszym produktom eksponowanym na targach STONE 2017.

Znacznie wcześniejszy termin wyłaniania laureatów to nie jedyna z korzyści, które niesie za sobą Konkurs. Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem znana będzie już na kilka tygodni przed rozpoczęciem targów. Pozwoli to poznańskim targom jeszcze lepiej promować zwycięzców konkursu w mediach, w newsletterach kierowanych do profesjonalistów, a także w Internecie. Szeroka kampania promocyjna laureatów przewidziana jest także w trakcie i po zakończeniu targów.

Informacje o produktach nagrodzonych Złotym Medalem prezentowane będą na ekskluzywnym stoisku zlokalizowanym w centrum ekspozycji targowej – Strefie Mistrzów. Materiały promocyjne wzbogacone będą wypowiedziami ekspertów, uzasadniających przyznanie nagrody. W strefie zwiedzający oraz wystawcy będą mogli oddawać głosy na laureatów, których to produkty uważają za najlepsze. Strefa Mistrza to stała ekspozycja, która znajduje się na każdych targach.

Podczas odbywających się imprez targowych, goście targów będą mieli szansę wybrać najlepszy produkt z tych nagrodzonych Złotym Medalem. Swoje głosy będzie można oddawać na stronie internetowej Złotego Medalu, poprzez specjalnie przygotowany sondaż. Każda z osób będzie miała możliwość oddania swojego głosu tylko na jeden produkt, który uważa za absolutny targowy HIT! Produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie prestiżowy tytuł „ZŁOTY MEDAL MTP – WYBÓR KONSUMENTÓW” oraz specjalnie zaprojektowaną na tę okazję statuetkę.

button_wez-udzial-w-konkursie.jpg

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29.09.2017 r.

Zapraszamy do kontaktu z nami:

Osoba do kontaktu: Hanna Janicka
Tel. 61/869 22 06, 61/866 59 36, fax: 61/866 61 34
e-mail: hanna.janicka@wtcpoznan.pl

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna