Patronat Branżowy


Współpraca Branżowa
Zagraniczni przedsiębiorcy gośćmi na STONE 2018

Podczas targów STONE 2018 będziemy gościć przedsiębiorców i dziennikarzy z siedmiu krajów, którzy przyjadą do Polski w ramach misji gospodarczej realizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Dla wystawców będzie to okazja do zaprezentowania swojej oferty potencjalnym zagranicznym kontrahentom.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizuje program promocji branży budowa i wykańczanie budowli, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki. W ramach zadania podejmowane są inicjatywy skierowane na promocję sektora budowlanego, jako całości sektora. Ich częścią są działania obejmujące branżę kamieniarską.

Dla wystawców targów branży kamieniarskiej STONE 2018 oznacza to w praktyce możliwość zaprezentowania potencjalnym kupcom swojej firmy i jej oferty, a tym samym zachęcenie przedsiębiorców do nawiązania współpracy biznesowej.

Uczestnikami misji będą przedsiębiorcy z potencjałem niezbędnym do nawiązania kontaktów handlowych i zakupu produktów polskiego przemysłu kamieniarskiego reprezentujący rynki Kazachstanu, Rosji, Iranu, Ukrainy, ZEA, Turcji oraz Azerbejdżanu. Zwiedzającymi targi w ramach misji organizowanej przez PAIH będą również dziennikarze wspomnianych krajów reprezentujący wydawnictwa branżowe.

polska-agencja-inwestycji-i-handlu-logo-

stone-sama_nazwa-podpis.JPG

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact