Patronat Branżowy


Współpraca Branżowa
Kolejna edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Branży Kamieniarskiej

W sobotę, 23 czerwca odbędzie się VII edycja Biegu Strzegomska Dwunastka. W ramach wydarzenia rozegrają się również IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Branży Kamieniarskiej. Serdecznie zapraszamy do Strzegomia!

Już w najbliższą sobotę, 23 czerwca w Strzegomiu odbędzie się VII edycja Biegu Strzegomska Dwunastka – Biegajmy razem. W ramach wydarzenia można wziąć udział w biegu o dystansie 12 km lub 6 km. Trasa biegu prowadzi przez ulice miasta i jest bardzo urozmaicona. Jak obiecują organizatorzy: „co prawda nie są to góry, ale zupełnie płasko też nie jest”. Atrakcji na trasie biegu wobec tego na pewno nie zabraknie.

Jednocześnie przy okazji biegu rozgrywane będą, już po raz czwarty Ogólnopolskie Mistrzostwa Branży Kamieniarskiej. Tym, co wyróżnia Mistrzostwa, jest to, że mogą wziąć w nich udział jedynie osoby związane z branżą kamieniarską (pracownicy, udziałowcy i właściciela: zakładów kamieniarskich, kamieniołomów, hurtowni kamienia, zaopatrzenia kamieniarstwa, wydawnictw branżowych kamieniarskich oraz fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz branży, studenci i kadra uczelni i szkół kształcących w zawodzie górnictwo odkrywkowe lub kamieniarstwo). Osoby startujące zobowiązane były wraz ze zgłoszeniem dostarczyć dokument potwierdzający ich związek z branżą.

Wydarzenie organizowane jest przez Klub Sportowy AKS Strzegom.

plakat_s12_2018_www.jpg

Targi STONE są partnerem Biegu Strzegomska Dwunastka-Biegajmy razem oraz Ogólnopolskich Mistrzostw Branży Kamieniarskiej.

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronach:
http://strzegomska12.eu
https://www.facebook.com/strzegomska.dwunastka/
https://www.facebook.com/events/219367851966808/

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact