Dziękujemy za udane targi!

4 dni targów, zadowoleni wystawcy, zakontraktowane maszyny, dawka wiedzy, emocjonujące zawody. Targi STONE i Targi GLASS zakończone. W tak licznym gronie spotkamy się za rok!

Z ogromną satysfakcją pragniemy przekazać, iż tegoroczną edycję targów odwiedziło ponad 5.000 profesjonalnych zwiedzających, wśród których znaleźli się delegaci z Polski, Białorusi; Chin; Chorwacji; Czech; Finlandii; Hiszpanii; Indii; Irlandii; Litwy; Niemiec; Norwegii; Rumunii; San Marino; Słowacji; Ukrainy; Wielkiej Brytanii; Włoch; Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Z dużym zainteresowaniem spotkała się ekspozycja 200 firm, która w tym roku zajęła 4 pawilony i powierzchnię 4.500 m2. Po raz pierwszy w historii targów STONE przyznano Złoty Medal MTP.

Szczególną uwagą ze strony zwiedzających cieszyły się wydarzenia dodatkowe, które składały się na ciekawy program targów. Przez dwa dni targów STONE mieliśmy m.in. okazję obserwować rywalizację sześciu uczestników I Mistrzostw Polski w Ręcznej Obróbce Kamienia, w których zwycięzcą okazał się Jerzy Zysk ze Strzegomia.

Mamy nadzieję, że udział w targach STONE 2017 był dla Państwa satysfakcjonujący oraz pozwolił zrealizować wcześniej założone cele. Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej targów STONE 2018, które odbędą się w dniach 14-17 listopada 2018.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć>>

Przeczytaj krótkie relacje z poszczególnych dni targów

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact