Konkurs ACANTHUS AUREUS

Serdecznie zapraszamy wystawców do udziału w Konkursie „Acanthus Aureus", który od 2003 roku organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie. W konkursie tym statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Zgodnie z nową formułą nagrody otrzymują wystawcy, którzy zgłoszą stoisko do konkursu.

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

Kapituła w swej ocenie bierze pod uwagę zgodnie z regulaminem takie kryteria jak: cele uczestnictwa w targach z punktu widzenia strategii marketingowej firmy, scenariusz stoiska, koncepcję przestrzenną i koncepcję układu graficznego eksponatów i etalażu.

Ważnym kryterium jest jakość realizacji projektu.

Wszystkich wystawców zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  i dołączenie  materiałów określonych w Regulaminie Konkursu. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Zgłoszenia wraz z załącznikami prosimy przesyłać na adres:

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
Zespół Komunikacji Korporacyjnej
Ul. Głogowska 14
60-734 POZNAŃ

Wystawcy, których stoiska zostaną nagrodzone przez kapitułę konkursu  otrzymają informację i zaproszenie na uroczyste wręczenie medali i dyplomów podczas trwania targów.

Zachęcamy  do udziału w konkursie o Złoty Akant Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jesteśmy przekonani, że wyróżnienie to może przyczynić się do ugruntowania  pozytywnego wizerunku Państwa  firmy.

Jeżeli będziecie mieli Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Sprawy organizacyjne prowadzi:

Anna Smolińska
tel. +48 61 869 2109
e-mail: anna.smolinskaat mtp.pl
007685.png
[ Wstecz ]
Współpraca Medialna