Organizator: Grupa MTP

Aktualności

02-12-19 Chronimy Twój biznes!

Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom...

Zobacz więcej

22-11-19 Znamy Mistrza w ręcznej obróbce kamienia

Przez 3 dni sześciu zawodników walczyło o tytuł Mistrza. Zobacz, kto wygrał.

Zobacz więcej

20-11-19 Mistrzostwa w ręcznej obróbce kamienia czas start

Podczas tegorocznej edycji targów STONE odbywają się już po raz drugi Mistrzostwa Polski w Ręcznej Obróbce Kamienia. Głównymi obszarami rywalizacji konkursowych są detal architektoniczny na podstawie rysunku technicznego, prace liternicze oraz płaskorzeźba lub rzeźba na podstawie ogólnej tematyki.

Zobacz więcej

20-11-19 Targi Stone 2019 otwarte!

Już po raz 11-ty cała branża kamieniarska spotyka się w Poznaniu, by zaprezentować swoje najnowsze produkty oraz maszyny służące do obróbki kamienia. Pierwszy dzień targów właśnie się rozpoczął. Zobacz, jak wyglądało oficjalne otwarcie.

Zobacz więcej

18-11-19 Co nas zainspiruje w strefie Inspirującego Kamienia?

Strefa Inspirującego Kamienia to wyjątkowe i piękne produkty, które zachwycają i inspirują. A także prelekcje i pokazy z udziałem branżystów i fachowców. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy wraz z naszymi wystawcami.

Zobacz więcej