Organizator: Grupa MTP

Sięgnij po złoto

Czekamy na zgłoszenia do konkursu o Złoty Medal

Zgłoś udział w konkursie

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

zm_bezroku.png?mode=max&upscale=false&width=1200&height=1200

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do dnia 30 września 2019.

<< Regulamin konkursu >>

Zgłoszenia udziału w konkursie za pośrednictwem portalu Strefa Wystawcy >>

 

Więcej na temat konkursu Złoty Medal MTP znajduje się na stronie Złotego Medalu

Pakiet medalisty

Pakiet medalisty to komplet materiałów promocyjnych i świadczeń ze strony MTP, adresowanych do firm, które uzyskały Złoty Medal za zgłoszony produkt. Pakiet obejmuje m.in. klasyczne materiały BTL w wersji drukowanej, pliki i projekty w wersji elektronicznej do dalszego wykorzystania oraz wybrane usługi PR i reklamowe.

Pakiet medalisty obejmuje identyfikację wizualną, kampanie kierowane do zwiedzających targi, kampanie w mediach, w tym kampanię internetową na ogólnopolskich serwisach informacyjnych: Grupa wp.pl i Money.pl. W sumie 300 000 odsłon na wszystkich serwisach!!!

Więcej szczegółów >>>

zm.png?mode=max&upscale=false&width=1200&height=1200

 

Złoty Medal Wybór Konsumentów

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów.