Swój udział w targach Stone 2019 zapowiedzieli m.in.

    
 Aktualności
21.05.2019
Wystawa prac na targach Stone 2019

[ więcej ]


26.04.2019
Tylko do 30 czerwca czekają na Ciebie najlepsze miejsca w najniższych cenach.

[ więcej ]


13.02.2019
Zapraszamy na stoisko Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej na targach Budma.

[ więcej ]


08.01.2019
Ogłoszono wyniki plebiscytu na Złoty Medal – Wybór Konsumentów STONE 2018.

[ więcej ]


Więcej aktualności

20-23.11.2019 r.

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce

Targi STONE to jedyne wydarzenie w Polsce dedykowane kamieniarzom, które nieprzerwanie odbywa się już od 11 lat. Grupa MTP jako lider branży targowej i partner w obszarze rozwoju biznesowym jako pierwsza dostrzegła potrzebę stworzenia platformy, która będzie miejscem spotkań praktykówwymiany doświadczeń, dyskusji, a także sferą przyjazną kontraktacjom.

Długoletnia tradycja targów Stone oraz doświadczenie Grupy MTP pozwoliły stworzyć imprezę branżową, która w opinii zarówno zwiedzających, jak i wystawców uchodzi za najważniejsze wydarzenie branży kamieniarskiej. Obecność na nim w zasadzie jest więc obowiązkowa dla każdego, kto chce się wyróżnić na tle konkurencji, przedstawić swoją ofertę profesjonalnym odbiorcom czy wyznaczać trendy, za którymi się podąża.

Biorąc pod uwagę powierzchnię wystawienniczą oraz liczbę zwiedzających i wystawców targi Stone to największa ekspozycja kamieniarska w Europie Środkowo-Wschodniej.

screenshot_2.png

Zapraszamy do Poznania w dniach 20-23 listopada 2019

Tragi Stone odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Główny trzon targów stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań.Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży. Rokrocznie ekspozycję odwiedza ok. 5000 zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie


Zobacz również
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Współpraca Medialna